Teisel päeval ilmusid võrku värsked fotod BMW viienda seeria (G60) eelseisvast uuendusest. Arvestades, et praegust mudelit on toodetud alates 2016. aastast, peaks kaheksanda põlvkonna ametlikku väljakuulutamist oodata enne 2023. aasta lõppu. Euroopa kiirteedel nähti kamuflaažikilega kaetud sedaani ja universaali tagaosas oleva "viie" tekstikoopiaid.

Hoolimata hoolikast maskeerimisest on mõned muudatused siiski teada. Uudsuse üldine stiil on sarnane ülaltoodud klassiga - 7-seeria, mida tutvustati eelmise aasta alguses. Üksikutest uuendustest märgitakse ära muudetud radiaatorivõre, kaitseraud ja täielikult uuendatud optikasüsteem koos adaptiivsete LED-tuledega.

Auto sisemust võrreldakse jällegi "seitsme" minimalismiga, mis koosneb muljetavaldava suurusega ja kumera kujuga ekraanist. Ekraanil on eraldi 12,3-tolline virtuaalne näidikupaneel, samuti 14,9-tolline mitmete funktsioonide ja kaasaegsete võimalustega multimeediasüsteem.


Hetkel puudub üksikasjalik teave tehnilise komponendi kohta. Tõenäoliselt saab auto laia valiku bensiinimootoreid, kuna autotootja plaanib diiselmootoritest loobuda, liikudes hübriidide ja täisväärtuslike elektriautode poole.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно