Üks 2016. aasta Mercedes GLE omanikest jagas muljeid autost, mille ostmise järel õnnestus tal sõita üle 50 000 kilomeetri. Esiteks pidas autojuht mugavaks maasturiks pikkadeks reisideks, millel on ruumikas interjöör ja maksimaalses konfiguratsioonis pakiruum kuni nelja miljoni rubla eest.

Valik oli eelstiilis "Ameerika" Jeep Grand Cherokee ning Saksa BMW X5 ja Mercedes-Benz GLE vahel. Sellest lähtuvalt meeldis viimane kõige enam tänu usaldusväärsele, end tõestanud mootorile mahuga 3,5 liitrit ja 249 hobujõudu. Oluliselt väike maks ja vastuvõetav kütusekulu saja kilomeetri kohta - umbes 9-10 liitrit.


Läbisõit oli kokku 175 tuhat, millest 50 on meie autori läbisõit. Hooldus toimus rangelt eeskirjade järgi – kord kümne tuhande kilomeetri järel. Aja jooksul on tehtud kapitaalremonti ja tuvastatud puudusi. Õigeaegne filtrite, õlide ja vedelike vahetus, samuti piduriklotside ühekordne vahetus. Hinnad "ei hammusta", kui seadet ei hoolda ametlikud esindajad.скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно