"Julge seiklusauto" - see on nimi, mis on kinnitatud neljanda põlvkonna Toyota Tacoma uuele esmaesitlusele. Disaini väljatöötamisel töötasid California stuudio tuntud spetsialistid, kellel õnnestus realiseerida auto jõhker, hirmuäratav ja stiilne välimus.

Ekstsentriline välimus saadi tänu massiivsele esikaitserauale, mis hõivab korraliku esiosa esiosa, mahukale kuusnurksele radiaatorivõrele, aga ka ilusale, kere mõõtmetega võrreldes suhteliselt väikesele - kergele optikale.

Uudsust eristab mitmete nii tehniliste kui ka väliste modifikatsioonide olemasolu. Tulevastele ostjatele on saadaval isegi ühe või kahe rea kajutid. Esimene pakett sisaldab 274 hj sisepõlemismootorit. koos kuuekäigulise manuaalkäigukastiga. Teine analoog saab olema veidi võimsam - 282 hobujõudu, kuid juba automaatsel kaheksakäigulisel käigukastil.


Alternatiivne variatsioon on hübriid. See koosneb 49-hobujõulisest elektrimootorist ja turboülelaaduriga sisepõlemismootorist - 2,4 liitrit. Jõuagregaatorite maksimaalne võimsus on 331 hobujõudu.скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно